Color Invest

Dzianiny Oferta Produktowa Łódź

Liczy się dla nas jakość w przystępnej cenie

Odkryj jakość łódzkich dzianin w Color Invest

Stwórz wyjątkowe projekty z naszymi produktami.

Jesteśmy dumą Łodzi – serca Polskiego przemysłu tekstylnego. Jako lokalny producent dzianin Łódź, pragniemy podzielić się z Tobą nie tylko naszą pasją do wzornictwa, ale także wyjątkową jakością naszych produktów.

Poznaj korzyści, jakie oferujemy, i stwórz niepowtarzalne projekty z naszymi dzianinami!

Lokalna jakość, globalny prestiż.

Wybierając nasze dzianiny Łódź, wybierasz lokalną jakość docenianą w całej Polsce. Łódzki przemysł tekstylny ma długą tradycję produkcji wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i prestiż Twoich projektów.

Bogactwo wzorów i kolorów.

Oferujemy nieograniczoną kreatywność w Twoich rękach. Nasze dzianiny występują w różnorodnych wzorach i kolorach, umożliwiając tworzenie projektów dopasowanych do każdego gustu i stylu.

Najważniejszą pozycją w ofercie Color Invest są wymienione poniżej produkty:


Dresówka pętelka

Single (Jersey)

Frotte pętelkowa

Frotte strzyżona (Welur)

Pętelka bambusowa – Linia Eco

Luna (Lama)

Luper

Ściągacz

Druk cyfrowy

Żakard

Paski

Interlock

Elastyczność w obsłudze Klienta

Nasi eksperci gotowi są odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w wyborze idealnych dzianin do Twoich projektów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Osobami z którymi możesz kontaktować się w tej sprawie jest Anna Szymańska, z którą rozmawiać można pod numerem tel.: 693 860 050, lub pisać na adres: a.szymanska@colorinvest.pl oraz Katarzyną Janiak mail: k.janiak@colorinvest.pl tel.: 532 774 584. Ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji i sukcesie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Trwałość, która pozostaje latami.

Nasze dzianiny nie tylko zachwycają estetyką, ale także cechuje je niezwykła trwałość. Bez względu na to, czy tworzysz ubrania, nasze produkty utrzymają swoją jakość latami.

Dostosowane do Twoich potrzeb

Jesteśmy gotowi sprostać Twoim unikalnym potrzebom. Oferujemy dzianiny dostosowane do różnych zastosowań, począwszy od delikatnych i miękkich po wytrzymałe i praktyczne.

Ekologiczne materiały, zrównoważona produkcja

Dbamy o naszą planetę, dlatego nasze dzianiny produkujemy z myślą o ekologii. Wybierając nasze produkty, wspierasz zrównoważoną produkcję i redukcję wpływu na środowisko.

Nowoczesne trendy, tradycyjna jakość

Łączymy nowoczesne trendy z tradycyjną jakością. Nasze dzianiny odzwierciedlają najnowsze inspiracje modowe, zachowując jednocześnie wysoki standard produkcji.

Konkurencyjne ceny, wyjątkowa wartość

Oferujemy konkurencyjne ceny bez kompromisów w jakości. Tworzenie projektów z naszymi dzianinami to inwestycja w wysoką wartość, która przekłada się na zadowolenie klientów.

Stwórz z Nami Historię Tekstylnej Doskonałości

Dołącz do grona projektantów i twórców, którzy już odkryli nasze dzianiny. Stwórz z nami historię tekstylnej doskonałości, korzystając z lokalnej jakości, bogactwa wzorów i ekologicznej produkcji. Pozwól swojej kreatywności rozkwitać z dzianinami od Łódzkich Producentów Tekstyliów!

Najczęściej zadawane pytania od naszych Klientów:

1. Czy oferujecie dostawę poza Łódź?

Tak, dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju i Europy.

2. Czy posiadacie dzianiny do zastosowań outdoorowych?

Tak, nasza oferta obejmuje również dzianiny przeznaczone do zastosowań outdoorowych.

3. Czy oferujecie dzianiny na metry?

Tak, nasze dzianiny są dostępne zarówno w formie gotowych produktów, jak i na metry.

4. Czy produkujecie dzianiny na zamówienie?

Tak, zajmujemy się także produkcją dzianiny na zamówienie według indywidualnych specyfikacji klienta.

5. Jakie są terminy realizacji zamówień?

Terminy realizacji zależą od rodzaju produktu i ilości zamówienia. Wszystkie informacje znajdziesz u naszych specjalistów obsługi klienta. PLUS MINUS 3-4 TYGODNI

6. Jakie są minima produkcyjne?

Minimum pod indywidualne zamówienie to 100kg, natomiast jeśli interesuje Państwa dzianina z naszego magazynu to ilość może być od 1mb!

7. Czy są Państwo w stanie odtworzyć kolor na dzianinę w momencie już bieżącej kolekcji?

Oczywiście, nasze laboratorium odtworzy każdy kolor, potrzebujemy jedynie próbkę materiału do analizy kolorystycznej lub nr. Pantone

8. Czy posiadają Państwo własną dziewiarnie?

Tak, posiadamy własną dziewiarnię, co oprócz kontroli jakości na każdym procesie, pozwala nam na dostosowanie się do wymagań klienta jeśli chodzi o gramature czy skład dzianiny.

9. Gdzie Państwo wykańczają dzianiny?

Proces wykańczania i barwienia wykonujemy we własnej firemie Marko-Kolor https://www.marko-kolor.pl/marko/ tam też realizujemy wszystkie druki, czy to rotacyjnie czy cyfrowo dla Państwa.

10. Czy realizują Państwo dzianiny z Certyfikatem Oeko Tex?

Oczywiście, posiadamy certyfikat Oeko Tex, natomiast przed złożeniem zamówienia konieczne jest aby było takie zamówienie uzgodnione z opiekunem handlowym.

11. Czy posiadają Państwo bazę wzorów na druki?

Oczywiście, posiadamy bazę wzorów na druki cyfrowe i rotacyjne, prosimy pytać opiekunów handlowych o dostępy.

12. Czy jest możliwość zamówienia własnego wzoru?

Jak najbardziej, nasz grafik może umówić się z Państwem online, lub osobiście aby rozpoznać i stworzyć dla Państwa niepowtarzalną grafikę na dzianiach.