Project Description

TYPOWO POLSKA DZIANINA

* * *

Welur – frotte strzyżona producent Łódź

Szerokość ok. 180 cm (+/- 5 cm), skład i gramatura (+/- 5 %) podane poniżej:

  • 77% bawełna/23% PES, 240 g/m2, (gładka, melanż, sprawdź też żakard i paski)
  • 77% bambus/23% PES, 260 g/m2
  • 100% bawełna, 240 g/m2

Frotte strzyżona, czyli delikatna dzianina frotte welur

Frotte strzyżona (znana również pod nazwą welur) dzięki swojej delikatnie wykończonej, bawełnianej powierzchni przypomina gładki aksamit. Dzianina frotte jest wyjątkowo miękka i niezwykle miła w dotyku. Odpowiednio przystrzyżone pętelki dają efekt klasycznie stonowanego połysku, który nadaje materiałowi eleganckiego charakteru.

Welur strzyżony – trwałość i jakość prosto od producenta dzianin Łódź

Nasza dzianina frotte jest wykonana z bawełny lub bambusa z domieszką poliestru (PES), dzięki czemu jest przyjemna dla skóry, ale też wytrzymała. Optymalne proporcje wzmocnienia PES-em powodują, że welur strzyżony jest jednocześnie solidny i odporny na wypychanie na rękawach, nogawkach, czy kurczenie się po praniu. Słyniemy również z barwienia naszych dzianin w bardzo trwałych oraz powtarzalnych kolorach, na czym klientom szczególnie zależy.

Do czego najlepiej wykorzystać frotte strzyżoną? Ta dzianina świetnie sprawdza się do szycia bluz, dresów, sukienek, szlafroków, ubranek dla dzieci, śpioszków, dziecięcych przytulanek, ochraniaczy do łóżeczek, kocyków, poduszek, kapci.

* * *

Minimum zamówienia hurtowego to 1 belka dzianiny, czyli w zależności od partii ok. 35-40 mb. Zanim zdecydujesz się na zakupy w atrakcyjnych cenach hurtowych możesz wypróbować nasz welur na metry w sklepie internetowym (ceny detaliczne brutto) – poniżej wejście:

Welur w sklepie internetowym