Project Description

Bawełna dzianina bambusowa na pieluszki wielorazowe Łódź

Bambus – niebarwiona dzianina naturalnie oddychająca

Szerokość ok. 190 cm (+/- 5 cm), gramatura podana poniżej (+/- 5 %):

  • 80% bambus/20% bawełna, 270 g/m2
  • 80% bambus/20% bawełna, 340 g/m2
  • 80% bambus/20% bawełna organiczna, 370 g/m2

Producent dzianin dla dzieci Łódź

Dzięki zastosowaniu coraz bardziej popularnego na rynku bambusa dzianina jest naturalna i oddychająca, a po praniu błyskawicznie wysycha. Zimą daje przyjemne uczucie ciepła, a latem delikatnie chłodzi. Bambus słynie z doskonałych właściwości antybakteryjnych. Dzianina posiada certyfikat Oeko-Tex I Klasa, co oznacza potwierdzone badaniami bezpieczeństwo użytkowania przez niemowlęta i dzieci do 3. roku życia!

Pieluszki bambusowe – bezpieczna dzianina dla dzieci

Dzianiny z linii Eco są wykorzystywane również do produkcji naturalnych pieluch wielorazowych jako alternatywa dla tradycyjnych pieluszek jednorazowych. Wiemy, jak ważna dla wielu młodych rodziców jest ekologia. Dlatego przekazujemy w Wasze ręce przyjazny planecie materiał – dzianinę dla dzieci dedykowaną coraz bardziej poszukiwanym, ekologicznym pieluszkom wielorazowym w duchu idei zero waste. W 100% naturalny materiał od lokalnego, łódzkiego producenta dzianin, stworzony z myślą o zdrowiu i wygodzie dzieci.

Bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka, bez surowców pochodnych z ropy naftowej, takich jak poliester. Miękki i chłonny, przyjemny w dotyku. Wyłącznie naturalny kolor przędzy bambusowej i bawełnianej, bez chemicznych barwników. Bo bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

* * *

Minimum zamówienia hurtowego to 1 belka dzianiny, czyli w zależności od partii ok. 30-40 mb. Zanim zdecydujesz się na zakupy w atrakcyjnych cenach hurtowych możesz wypróbować nasz bambus pieluszkowy na metry w sklepie internetowym (ceny detaliczne brutto) – poniżej wejście:

Bambus pieluszkowy w sklepie internetowym